Realizacje

Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w Więcborku

Dostawa, montaż i certyfikacja systemu rurociągowego do gazów medycznych dla Szpitala Powiatowego im. dr Adama Gacy i dr Józefa Łaskiego NZOZ w Więcborku w celu dostosowania zakładu opieki zdrowotnej do obowiązujących przepisów prawa.


Realizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w Więcborku
 
Realizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w WięcborkuRealizacje / Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy i dr. Józefa Łaskiego NZOZ w Więcborku

Agmed-Gazy Medyczne to firma, która powstała na bazie wieloletniej współpracy założycieli firmy z jednostkami służby zdrowia.
Współpraca ta zaowocowała zdobyciem doświadczenia, dzięki któremu rozumiemy potrzeby szpitali i wiemy z jakimi problemami się borykają.

W związku z dynamicznym rozwojem branży gazów medycznych w 2011 r. powstała nowa firma Agmed Gazy – Medyczne
zajmującą się wyłącznie projektowaniem i produkcją systemów rurociągowych do gazów medycznych.
Oferujemy panele nadłóżkowe i panele przyłóżkowe, agregat próżni centralnej oraz instalacje gazów medycznych.

Zobacz więcej