09-410 Nowe Gulczewo, ul. Basztowa 8 +48 600 212 537 biuro@agmedgazymedyczne.pl

Agmed-Gazy Medyczne to firma, która powstała na bazie wieloletniej współpracy założycieli firmy z jednostkami służby zdrowia.

 

Współpraca ta zaowocowała zdobyciem doświadczenia, dzięki któremu rozumiemy potrzeby szpitali i wiemy z jakimi problemami się borykają.

W związku z dynamicznym rozwojem branży gazów medycznych w 2011 r. powstała nowa firma  Agmed Gazy – Medyczne  zajmującą się wyłącznie projektowaniem i produkcją systemów rurociągowych do gazów medycznych. Tworzenie nowej jednostki organizacyjnej oparliśmy na wymaganiach normatywnych obowiązujących w Unii Europejskiej. Wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością spełniający wymagania normy ISO 9001 i ISO 13485 oraz certyfikowaliśmy nasz wyrób klasy IIb – system rurociągowy do gazów medycznych – medycznym znakiem CE.

Nasz system zarządzania jakością oraz wyrób medyczny certyfikowała jednostka notyfikowana TUV Rheiland, która nadzoruje nasz system i potwierdza jego utrzymanie corocznymi auditami (zapraszamy do obejrzenia naszych certyfikatów).

Bardzo ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy było nawiązanie współpracy ze światowym liderem w branży gazów medycznych grecką firmą G.SAMARAS S.A.

Firma G. Samaras S.A. jest producentem oprzyrządowania i wszystkich podzespołów systemu rurociągowego do gazów medycznych, m.in.:

- stacji gazów medycznych,
- stacji próżni,
- rozprężalni gazów medycznych,
- kolumn anestezjologicznych,
- paneli nadłóżkowych,
- skrzynek zaworowo-manometrycznych,
- skrzynek alarmowych,
- punktów poboru,
- rur medycznych.

Wszystkie wyroby naszego dostawcy są wyrobami medycznymi oznakowanymi medycznym znakiem CE, a G. Samaras S.A. jest dostawcą wykonującym wyroby o różnych konfiguracjach, odpowiednich do potrzeb indywidualnego klienta.

Firma Agmed-Gazy Medyczne jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem firmy G. Samaras S.A. na terenie Polski.
 


 

Nasza firma zajmuje się kompleksowym zaspokajaniem potrzeb klientów w zakresie instalacji gazów medycznych = systemów rurociągowych do gazów medycznych.

Oferujemy usługi w zakresie projektu i wykonania systemu rurociągowego do gazów medycznych, dostawę osprzętu (kolumny, panele, skrzynki i inne) oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze doświadczenie i możliwości pozwalają nam podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania w korzystnych cenach.

Dysponujemy kompetentnym i sympatycznym zespołem, który bardzo chętnie odpowiada na wszystkie zapytania.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.

Piotr Łagodziński